Zavarovalnic PRVA Varnost (https://zivljenje.prva.si/) vam ponuja številna ugodna življenjska zavarovanja, ki poskrbijo za vašo brezkrbnost in varnost. Eno takih zavarovanj je tudi riziko življenjsko zavarovanje PRVA Varnost, s katerim se zavarujete za primer naravne ali nezgodne smrti. Na tak način poskrbite za zavarovanje in poplačilo kreditov in ostalih obveznosti ter tako v teh razburkanih časih dobro finančno zaščitite svojo družino.

Življenjsko zavarovanje se v prvi vrsti sklepa zavoljo vaših najbližjih, ki jih želite zaščititi v primeru nenadne smrti. Gre za nekakšen smiselno oblikovan načrt zavarovalne zaščite, s pomočjo katerega jim boste v najtežjih trenutkih zagotovili izplačilo dogovorjene zavarovalne vsote, poplačilo morebitnih dolgov in ostalih finančnih sredstev. V primeru vaše smrti bi namreč utrpeli finančne posledice, sploh v primeru, da imate kredit ali več njih. Ti pa lahko povzročijo znaten izpad dohodka. Zato jih zavarujte in tako hkrati poskrbite tudi za potrebno poplačilo vaših morebitnih dolgov.

življenjsko zavarovanje

Zakaj zavarovati vaš kredit

Skleniti življenjsko zavarovanje se izplača zaradi večih razlogov:

  • Prepreči stres bližnjih v primeru najhujšega
  • Omogoči poplačilo kreditov in ostalih dolgov
  • Zagotavlja preskrbljenost vaših otrok in jim pomaga vse do neodvisnosti
  • Omogoča vzdrževanje nepremičnin kot so stanovanja, hiše ali druge enote
  • Zagotavlja finančno varnost in stabilnost brez pretresov
  • Pomaga pri ohranjanju primernega življenjskega standarda vaše družine

Ko se odločite za sklenitev življenjskega zavarovanja, se z izbranim agentom pogovorite glede višine mesečne premije, ki jo boste plačevali. Ta je odvisna od večih dejavnikov, in sicer nanjo vplivata zdravstveno stanje in življenjski slog tistega, ki se zavaruje in seveda zavarovalna vsota, ki jo določite ob sklenitvi. Sklenitev zavarovanja pri PRVA Varnost pa vam nudi tudi številne druge ugodnosti, kot so:

  • Možnost povišanja zavarovalne vsote do 50%, na primer ob pomembnih življenjskih mejnikih, brez ugotavljanja zdravstvenega stanja,

 

  • Brezplačno zavarovanje za primer nezgodne smrti v višini polovice zavarovalne vsote za primer smrti,
  • 24/7 brezplačen telefonski nasvet zdravnikov družinske medicine
  • Prijava v portal MOJA PRVA, ki omogoča pregled vašega zavarovanja in hiter dostop do vseh informacij